Zestaw do masażu twarzy i ciała z olejkami ximenia i arganowym

Symbol: K-11-943
184.00 -40% 110.00
szt.
Opinie
Dostępność Mało
Waga 0.27 kg
 • W zestawie
Drewniany skrobak do masażu twarzy Guasha Hillary
54
Ilość: 1 szt.
Suchy olejek antycellulitowy z ximenią Hillary Ximenia Anty-cellulite Dry Body Oil, 100 ml
58
Ilość: 1 szt.
Naturalny marokański olejek arganowy tłoczony na zimno Hillary Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil, 30 ml
35
Ilość: 1 szt.

Masaż gwaszowy twarzy i ciała pomaga poprawić kondycję skóry. Regularne stosowanie drewnianego skrobaka "łania" stymuluje płyn podskórny, w tym limfę, w celu wyeliminowania cellulitu.

Dzięki aktywnemu przepływowi krwi stan skóry znacznie się poprawia, a twarz nabiera zdrowego blasku i pięknych rysów. Technika ta jest dziś bardzo popularna, ponieważ każda kobieta może ją opanować.

 

Skrobak ma 4 boki robocze do masażu gwaszowego i 4 kąty robocze do masażu punktowego. Można nim masować zarówno duże obszary ciała, jak i małe obszary twarzy.

 

Duże powierzchnie boczne nadają się do masażu gwaszowego pleców, nóg, brzucha i pośladków.

Małe masują ramiona, okolice barków, szyję i twarz. Kąty o różnych rozmiarach umożliwiają wykonywanie akupresury na różnych częściach ciała, w zależności od potrzeb - od głowy do stóp.

 

Po masażu skrobakiem gua sha należy zastosować olejek do twarzy i ciała. Ten zestaw oferuje najlepiej sprzedający się olejek arganowy do twarzy i olejek ximenia do ciała. Oprócz dobroczynnych właściwości, olejki zostały zaprojektowane przede wszystkim w celu bezbolesnego i wygodnego przesuwania skrobaka po ciele, dzięki czemu procedura masażu jest wygodna i tak skuteczna, jak to tylko możliwe.

 

Sposób użycia:

 1. Nałóż olejek na masowany obszar.
 2. W przypadku masażu punktowego przyłóż jeden z rogów masażera do punktów spustowych, lekko naciśnij i powoli obracaj zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Unikaj szybkich i nagłych ruchów, nie wywieraj nadmiernego nacisku, zabieg nie powinien powodować bólu ani dyskomfortu.
 3. W przypadku masażu gwaszem umieść boczną zaokrągloną część masażera na leczonym obszarze pod kątem 45 stopni. Przesuwaj się wzdłuż linii masażu.
 4. Należy masować jedną linię, aż stanie się czerwona, ale należy pamiętać, że po szczególnie aktywnym masażu mogą czasami pozostać siniaki i zaczerwienienia (jest to normalne w przypadku masażu gua sha, pod warunkiem, że nie odczuwasz silnego bólu lub dyskomfortu w trakcie zabiegu).

 

Zalecenia dotyczące pielęgnacji drewnianego skrobaka. Przed pierwszym użyciem skrobaka należy przetrzeć go wacikiem nasączonym środkiem antyseptycznym (np. oktenisept). Po zakończeniu masażu przetrzyj skrobak papierową chusteczką, aby usunąć wszelkie pozostałości oleju. NIE myć skrobaka wodą z mydłem, nie moczyć go. Przechowywać skrobak w dołączonej torebce.
NAZWA PRODUKTU Naturalny marokański olejek arganowy tłoczony na zimno Hillary Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil, 30 ml
Przeznaczenie Do włosów, Do masażu
Seria Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja włosów
Skład 100% organiczny marokański olej arganowy tłoczony na zimno
Warunki przechowywania Przechowywać w temperaturze od +5 do +25 °C w chłodnym i suchym miejscu. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.
Data ważności 18 miesięcy od daty produkcji
Waga netto, w gramach 30
Producent Ukraina
Producent zastrzega sobie Producent zastrzega sobie prawo do ulepszenia formuły produktu za pomocą wymiennych składników, które mają ten sam efekt kosmetyczny. Tekstura i kolor produktu mogą różnić się od tego, co widać na ekranie.
Gwarancja Gwarancja jakości jest ważna przez 90 dni.
Ostrzeżenie Kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne. Należy przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokcia 24 godziny przed użyciem.
NAZWA PRODUKTU Drewniany skrobak do masażu twarzy Guasha Hillary
Przeznaczenie Od rozstępów, Gua Sha dla ciała
Seria Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja ciała
Typ skóry Do wszystkich typów
Skład produktu Naturalne drewno dębowe.
Masa brutto, w gramach 75
NAZWA PRODUKTU Suchy olejek antycellulitowy z ximenią Hillary Ximenia Anty-cellulite Dry Body Oil, 100 ml
Przeznaczenie Na rozstępy, Antycellulitowy, Do masażu
Seria Pielęgnacja ciała
Typ skóry Do wszystkich typów
Właściwości Nie testowane na zwierzętach
Skład produktu Trójgliceryd kaprylowy, trójgliceryd kaprynowy, uwodorniony poliizobuten, uwodorniony polidecen, polibuten, olej z nasion ximenia, olej z owoców dzikiej róży, olej z melona Kalahari, octan tokoferylu, perfumy, limonen.
Warunki przechowywania Przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C.
Data ważności 24 miesiące. Zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.
Waga netto, w gramach 100
Producent Ukraina
Producent zastrzega sobie Producent zastrzega sobie prawo do ulepszenia formuły produktu za pomocą wymiennych składników, które mają ten sam efekt kosmetyczny. Tekstura i kolor produktu mogą różnić się od tego, co widać na ekranie.
Gwarancja Gwarancja jakości jest ważna przez 90 dni.
Masa brutto, w gramach 116
Ostrzeżenie Kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne. Należy przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokcia 24 godziny przed użyciem.
 • Świetny zestaw, robię masaż i masaż twarzy olejkiem arganowym, używałam też suchego olejku. Olejki są bombowe, skóra jest po nich elastyczna i natłuszczona.
  Kaja (2023-09-05)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie