Naturalny dezodorant z solą z Morza Martwego Hillary Sea Salt Natural Deodorant, 50 ml

Symbol: HI-01-801
52.50 -20% 42.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 0.07 kg

Naturalny dezodorant stworzony na bazie innowacyjnego w 100% naturalnego funkcjonalnego składnika aktywnego - opatentowanej technologii magnezu CareMag D z soli z Morza Martwego.


Składniki INCI

Aqua, Oryza Sativa Starch, Magnesium Hydroxide, Magnesium Carbonate Hydroxide, Dipropylene Glucol,Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Polyacryloyidimethyl Taurate, Parfum, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal.


Naturalny dezodorant z solą morską:

  •  działa łagodnie na skórę;
  •  bardzo skuteczny w zwalczaniu nieprzyjemnego zapachu i wchłanianiu potu;
  •  kontroluje rozwój mikroorganizmów na skórze w warunkach nadmiernego pocenia się i wysokiej temperatury ciała;
  •  ma długotrwałe działanie redukujące nieprzyjemny zapach;
  •  zapobiega podrażnieniom skóry.

 

Unikalna krystaliczna struktura minerałów magnezu pochłania nadmiar potu i łoju, zapobiegając biotransformacji tych związków w nieprzyjemny zapach.

W przeprowadzonym na 25 ochotnikach badaniu redukcji nieprzyjemnego zapachu, dezodorant z 20% Caremag D wykazał znaczne zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu o -42% w porównaniu z pachą bez aplikacji dezodorantu. Pomiary przeprowadzono 24 godziny po spłukaniu i zastosowaniu produktu. W teście konsumenckim 84% ochotników stwierdziło, że formuła z CareMag D zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem ciała przez 24 godziny. Nie pozostawia również plam ani śladów na skórze i ubraniach.

Ponadto opatentowana innowacja z powodzeniem opiera się działaniu soli glinu. Bezpośrednie porównanie dwóch preparatów zawierających 15% soli glinu i 15% Caremag D wykazało taką samą redukcję nieprzyjemnego zapachu pod obiema pachami.

Dzięki CareMag D dezodorant zapewnia suche, aksamitne uczucie, nie klei się i jest łatwy w aplikacji.


Uwaga: Po zmianie zwykłego dezodorantu na dezodorant naturalny skóra będzie potrzebowała trochę czasu na dostosowanie się i samoregulację. Czas ten wynosi zwykle 1-2 tygodnie. W tym czasie ciało dostosuje się do nowej pielęgnacji. Jeśli zastosowałeś nadmierną ilość produktu, po wyschnięciu wytrzyj pachy papierowym ręcznikiem, aby zapobiec pozostawaniu śladów dezodorantu na ubraniach.


Sposób użycia:

Zdjąć nasadkę. Ustaw przełącznik bezpieczeństwa na wałku w pozycji "on". Roluj wałek pod pachami, aby nanieść formułę na czystą, suchą skórę. Pozostawić skórę do wyschnięcia przed ubraniem się. Jeśli nałożysz zbyt dużo produktu, pozostaw do wyschnięcia, resztki wytrzyj ręcznikiem papierowym.


Beauty trik

Dezodorant może być również stosowany do stóp.

NAZWA PRODUKTU Naturalny dezodorant z solą z Morza Martwego Hillary Sea Salt Natural Deodorant, 50 ml
Wiek 18+
Przeznaczenie Dla kobiet w ciąży, Ochrona przed potem
Seria Pielęgnacja ciała
Typ skóry Do wszystkich typów
Właściwości Nie testowane na zwierzętach
Składniki Woda, skrobia, wodorotlenek magnezu, wodorotlenek węglanu magnezu, glikol dipropylenowy, etyloheksylogliceryna, kwas kaprylhydroksamowy, poliakryloilodimetylotetraurynian sodu, zapach, salicylan benzylu, cytral, cytronelol, cynamal heksylowy.
Warunki przechowywania Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze od +5 do +25 w szczelnie zamkniętym ciemnym opakowaniu.
Data ważności 24 miesiące. Po otwarciu zużyć w ciągu 6 miesięcy
Waga netto, w gramach 50
Producent Ukraina
Producent zastrzega sobie Producent zastrzega sobie prawo do ulepszenia formuły produktu za pomocą wymiennych składników, które mają ten sam efekt kosmetyczny. Tekstura i kolor produktu mogą różnić się od tego, co widać na ekranie.
Gwarancja Gwarancja jakości jest ważna przez 90 dni.
Masa brutto, w gramach 70
Ostrzeżenie Kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne. Należy przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokcia 24 godziny przed użyciem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie