Samoopalacz w musie do ciała Hillary Self Tan Bronzing Touch, 150 ml

Symbol: HI-07-143
76.00 -20% 61.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
46
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Duża dostępność

Mus do ciała zapewniający opaleniznę bez słońca. Ma skumulowany efekt, wyraźnie widoczny po 5-6 godzinach. Nie pozostawia plam, nie jest tłusty ani lepki. Łatwo się wchłania i nadaje skórze efekt równomiernej naturalnej opalenizny. Kombinacja dihydroksyacetonu i keto-cukru erytrulozy, uzyskane metodami biotechnologicznymi, odpowiada za intensywność odcienia w zależności od fototypu skóry, tworząc w ten sposób naturalny, równomierny i długotrwały efekt naturalnej opalenizny. 

Dihydroksyaceton zapewnia opaleniznę w ciągu kilku godzin po aplikacji i jest w pełni widoczny w ciągu jednego dnia. Erytruloza zaczyna działać po 4-3 dniach od pierwszej aplikacji i zapewnia trwały efekt do 7 dni. Składniki idealnie współdziałają, aby szybko uzyskać równomierną, naturalną opaleniznę o długotrwałym efekcie.

Nadaje się dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Nie pozostawia śladów na ubraniach. Może być stosowany w ciąży.

 

 

Składniki

Woda, dihydroksyaceton, glukozyd kokosowy, erytruloza, betaina kokosowa, gliceryna, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, perfumy, kwas cytrynowy.

Aktywne składniki

Erytruloza:

- produkt do opalania bez słońca, stworzony na bazie naturalnego cukru malinowego; 

- nadaje równomierny naturalny odcień, który pojawia się po 4-5 dniach stosowania i zachowuje swój kolor przez 2-3 tygodnie;

- możesz używać erytrulozy tak długo, jak chcesz, nawet przez cały rok;

- reakcja nadająca kolor opalenizny odbywa się w górnych warstwach naskórka.

 

Dihydroksyaceton:

- nadaje skórze opalony kolor jak po kilku godzinach ekspozycji na słońcu;  

- tworzy intensywność odcieniu skóry proporcjonalną do liczby aplikacji; 

- pojawia się w ciągu kilku godzin po aplikacji i ostatecznie nasila się w ciągu dnia; 

- zapewnia równomierną opaleniznę bez plam i smug.

 

Sposób użycia: przed nałożeniem samoopalacza wykonać dokładny peeling ciała. Nałożyć produkt na ciało cienką, równomierną warstwą. Pozostawić do wchłonięcia. Nakładać za pomocą rękawicy z aplikatorem, aby zapobiec poplamieniu rąk. Aby opalenizna pojawiła się szybciej, lepiej zastosować samoopalacz natychmiast po prysznicu, gdy skóra jest jeszcze wilgotna. 

Aby uzyskać intensywny odcień opalenizny, wystarczy nakładać produktprzez 3 dni z rzędu. Aby zachować opaleniznę, należy powtarzać aplikację musu co 4-5 dni.

NAZWA PRODUKTU Samoopalacz w musie do ciała Hillary Self Tan Bronzing Touch, 150 ml
Przeznaczenie Zabierz go nad morze, Do opalania, Samoopalacz
Typ skóry Do wszystkich typów
Właściwości Nie testowane na zwierzętach
Skład Woda, gliceryna, kwas cytrynowy, perfumy, fenoksyetanol, dihydroksyaceton, glukozyd kokosowy, erytruloza, betaina kokosowa, etyloheksylogliceryna
Warunki przechowywania Przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C.
Data ważności 24 miesiące. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.
Waga netto, w gramach 150
Producent Ukraina
Producent zastrzega sobie Producent zastrzega sobie prawo do ulepszenia formuły produktu za pomocą wymiennych składników, które mają ten sam efekt kosmetyczny. Tekstura i kolor produktu mogą różnić się od tego, co widać na ekranie.
Gwarancja Gwarancja jakości jest ważna przez 90 dni.
Masa brutto, w gramach 201
Ostrzeżenie Kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne. Należy przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokcia 24 godziny przed użyciem.
 • Bardzo mi się podoba - delikatne działanie, bez smug, już następnego dnia widać prawdziwą opaleniznę. Jestem zadowolona z produktu.
  Hanna (2024-01-02)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Samoopalacz jest cudowny, zastosowałam go raz i jestem matulką, to miłość od pierwszego dotknięcia😍😍.
  Sabina (2023-10-27)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie