Skrobak-masażer do twarzy i ciała drewniany Łania + Suchy olejek antycellulitowy z ximenia

Symbol: K-11-826
140.00 -20% 112.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
84
szt.
Opinie
Dostępność Średnia dostępność
 • W zestawie
Drewniany skrobak do masażu twarzy Guasha Hillary
55
Ilość: 1 szt.
Suchy olejek antycellulitowy z ximenią Hillary Ximenia Anty-cellulite Dry Body Oil, 100 ml
72
Ilość: 1 szt.

Zestaw do masażu gwaszowego ciała i pielęgnacji antycellulitowej w domu zawiera drewniany masażer gwaszowy "łania" do twarzy i ciała, który stymuluje płyn podskórny, w tym limfę, w celu pozbycia się cellulitu.

W skład zestawu wchodzi również suchy olejek antycellulitowy przeznaczony do modelowania konturów ciała. Ma wyraźne działanie drenażu limfatycznego, wygładzające i regenerujące.

 

Sposób użycia:

 1. Nałóż suchy olejek ximenia na oczyszczoną skórę obszarów problemowych, wykonując lekkie ruchy masujące i kontynuuj procedurę masażu.
 2. W przypadku masażu akupresurowego należy przyłożyć jeden z rogów masażera do punktów spustowych, lekko nacisnąć i powoli obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Unikaj szybkich i nagłych ruchów, nie wywieraj nadmiernego nacisku, procedura nie powinna powodować bólu ani dyskomfortu.
 3. W przypadku masażu gwaszem umieść boczną zaokrągloną część masażera na leczonym obszarze pod kątem 45 stopni. Przesuwaj się wzdłuż linii masażu.
 4. Należy masować jedną linię, aż stanie się czerwona, ale należy pamiętać, że po szczególnie aktywnym masażu mogą czasami pozostać siniaki i zaczerwienienia (jest to normalne w przypadku masażu gua sha, pod warunkiem, że nie odczuwasz silnego bólu lub dyskomfortu w trakcie masażu).

 

Zalecenia dotyczące pielęgnacji drewnianego skrobaka. Przed pierwszym użyciem skrobak należy przetrzeć wacikiem nasączonym środkiem antyseptycznym (np. oktenisept). Po zakończeniu masażu przetrzyj skrobak papierową chusteczką, aby usunąć wszelkie pozostałości oleju. NIE myć skrobaka wodą z mydłem, nie moczyć go. Przechowywać skrobaka w dołączonej torebce.
NAZWA PRODUKTU Drewniany skrobak do masażu twarzy Guasha Hillary
Przeznaczenie Od rozstępów, Gua Sha dla ciała
Seria Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja ciała
Typ skóry Do wszystkich typów
Skład produktu Naturalne drewno dębowe.
Masa brutto, w gramach 75
NAZWA PRODUKTU Suchy olejek antycellulitowy z ximenią Hillary Ximenia Anty-cellulite Dry Body Oil, 100 ml
Przeznaczenie Na rozstępy, Antycellulitowy, Do masażu
Seria Pielęgnacja ciała
Typ skóry Do wszystkich typów
Właściwości Nie testowane na zwierzętach
Skład produktu Trójgliceryd kaprylowy, trójgliceryd kaprynowy, uwodorniony poliizobuten, uwodorniony polidecen, polibuten, olej z nasion ximenia, olej z owoców dzikiej róży, olej z melona Kalahari, octan tokoferylu, perfumy, limonen.
Warunki przechowywania Przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C.
Data ważności 24 miesiące. Zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.
Waga netto, w gramach 100
Producent Ukraina
Producent zastrzega sobie Producent zastrzega sobie prawo do ulepszenia formuły produktu za pomocą wymiennych składników, które mają ten sam efekt kosmetyczny. Tekstura i kolor produktu mogą różnić się od tego, co widać na ekranie.
Gwarancja Gwarancja jakości jest ważna przez 90 dni.
Masa brutto, w gramach 116
Ostrzeżenie Kosmetyki naturalne nie są hipoalergiczne. Należy przeprowadzić próbę uczuleniową na zgięciu łokcia 24 godziny przed użyciem.
 • Jestem zadowolona z zestawu. Dobre opakowanie, skrobak w osobnym woreczku, fajny olejek.❤️❤️
  Gosia (2023-09-26)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Kupiłam ten wspaniały zestaw i nie żałuję! Pachnie świetnie, skrobak wygląda dobrze, jest dostarczany w osobnej bardzo miękkiej torebce, na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, jakość usług jest na najwyższym poziomie! Jestem zadowolona z produktu, będę czekać na wynik!
  Ida Sowa (2023-09-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie